Macík s přehledem vyhrál 9. etapu Dakaru!

Pilot Martin Macík podporovaný navigátorem Františkem Tomáškem a jištěný mechanikem Davidem Švandou vybojoval v 9. etapě Dakaru vítězství a v celkovém hodnocení drží 5. pozici. Týmový kamion Karel přes noc prošel důkladným servisem, který mu zajistil perfektní kondici a odolnost. Posádka proto dnes vystartovala na trať s velkým odhodláním a celou etapu odjela na maximální výkon. Závodníci ze Sedlčan od startu stoupali pořadím. V druhé polovině extrémně prašné a náročné etapy se dostali do vedení a to se jim s přehledem podařilo uhájit až do cíle. Sehraná spolupráce všech členů týmu tak přinesla další skvělý český výsledek na letošním Dakaru. Svůj podíl na něm mají také fanoušci a partneři, kteří Big Shock! Racing neuvěřitelně podporují.

Macík vyhrál další etapu Dakaru.

Závodníci týmu MM Technology – pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda – dnes znova zabojovali a v cíli 4. etapy Rallye Dakar byli opět nejrychlejší. Po včerejším vítězství startovali do středeční rychlostní zkoušky z 1. po

Macík vyhrál maratonskou etapu, celkově je však až čtvrtý

V nedělní 8. etapě Dakaru 2023 posádka týmu MM Technology ve složení Martin Macík, František Tomášek a David Švanda vybojovala další letošní vítězství. V celkovém pořadí jsou sedlčanští závodníci před dnem volna 4. Na 3. celkové místo Januse van Kasterena

Martin Macík a Big Shock! Racing vyhráli poslední etapu Dakaru

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda ze soukromého sedlčanského týmu Big Shock! Racing vyhráli poslední etapu Dakaru, potřetí si tak připsali etapové vítězství a v celkovém hodnocení vybojovali výborné 4. místo. Martin M

Macík po 2. etapě stále v TOP5

Tým Big Shock! Racing vybojoval ve 2. náročné etapě Dakaru výborné 5. místo a celkově si drží 4. pozici. Ani tentokrát nebyla o zážitky nouze. Posádka žlutého kamionu ve složení Macík, Tomášek a Švanda ujela 457 závodních kilometrů ve vibrujícím kamionu.

Zlato a mozoly ze saharské Rally EL Chott

Pilot týmu Big Shock Racing Martin Macík v kamionu Liaz s navigátorem Davidem Pabiškou a za asistence mechanika Michala Mrkvy vyhrál saharskou Rally El Chott. A to napříč všemi kategoriemi. Extrémně náročný pouštní závod byl výbornou přípravou na Dakar 20