Kocourek v novém halovém klubovém rekordu na 3000m, Pírek, Muchová, Klus a Gremlica mají medaile z Mistrovství Moravy

První únorový víkend se urodila opět řada dobrých výkonů a výsledků našich atletů a atletek. Z nich vyčnívá nový klubový halový rekord 8:04,78 min. Milana Kocourka v běhu na 3000m, který překonal 3.2. na mezinárodním mítinku Gugl Indoor 2011 v rakouském Linci. Tímto časem zaostal o necelých pět vteřin za limitem na halové ME v Paříži. Dobře si vedli i naši atleti na Mistrovství Moravy v Bratislavě.

Szetei v novém halovém rekordu na 200m, Pírek má osobní rekord v dálce, Klus třetí na Mistrovství Moravy

Čtvrtý halový víkend se nejvíce dařilo Petru Szeteiovi, který překonal klubový i krajský halový rekord v běhu na 200m a na hladké šedesátce si vytvořil osobní rekord. Posunout osobní halové maximum se podařilo i Milanu Pírkovi v dálce. Petr Klus obsadil 3

Novotný, Gremlica a Muchová jsou přeborníci Olomouckého kraje, Ptáček zvítězil ve Vídni

O třetím lednovém víkendu, respektive v sobotu, se uskutečnilo několik halových závodů. V Olomouci se konal přebor Olomouckého kraje, kde si dobře vedli Novotný, Gremlica, Muchová, Klus a Pírek. Adam Ptáček zvítězil na mezinárodním halovém mítinku ve Vídn

Petr Žďára stříbrný na Halovém mistrovství ČR

Petr Žďára, náš momentálně nejlepší běžec, vybojoval na víkendovém Halovém mistrovství ČR juniorů a dorostu, které se uskutečnilo v Ostravě. Doběhl v novém klubovém halovém rekordu 1:54,24 min a za vítězným Eliášem z Holešova zaostal o necelých osm deseti

Na halovém mistrovství Moravy a Slezska jsme získali 9 medailí, z toho 4 zlaté

Na halovém mistrovství Moravy a Slezska dospělých i mládeže, které se koná již řadu let v bratislavské hale Elán, získali naši atleti a atletky celkem 9 medailí, z toho 4 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové. Halovými mistry se stali Milan Pírek (dálka), Franti

Petr Žďára dorosteneckým mistrem Moravy a Slezska na 1500m, navíc v novém klubovém rekordu

V sobotu 11.5. se ve Vyškově konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu v atletice. Naše výprava nás na něm dobře reprezentovala. Nejlépe se dařilo Petru Žďárovi, který získal dorostenecký mistrovský titul na 1500m a to v novém klubo