GPD U15 TJ Slovan Vesec

(4.3.2023) Domácí turnaj žactva byl úspěšný zejména pro Lucii Čepelákovou a Kristýnu Holubovou! Obě Vesecká děvčata na turnaji GPD U15 dominovala, když Lucka zvítězila ve všech disciplínách a Týna kromě společného zlata ze čtyřhry vybojovala stříbrnou medaili ve dvouhře a bronz v mixu. Další cenné kovy posbírali také Barbora Popelková (3.místo ve dvouhře a deblu), Markéta Krejčíková (3.místo v deblu), Šárka Pechalová (3.místo v deblu) a Petr Nálevka (3.místo v mixu).. Celkové výsledky najdete zde

Play off 1.ligy dospělých TJ Sokol Radotín

(19.3.2023) Družstvo Slovanu Vesec tento rok těsně pod stupni vítězů.. Semifinále) TJ Slovan Vesec 3:5 TJ Sokol Radotín Zápas o 3.místo) TJ Slovan Vesec 2:5 SK Hamr Praha Play off bylo letos soubojem nejlepších čtyř týmů po základní části a k

GPD U13 TJ Slovan Vesec

(11.3.2023) Miroslav Kotek vítězem libereckého turnaje mladšího žactva! V tělocvičně ZŠ Barvířská proběhl další z turnajů Grand Prix D, tentokrát pro kategorii U13. Turnaj byl již klasicky odehrán formou skupin a následně pavoukem. Ve veseckých barvách

Play off OP družstev dospělých TJ Slovan Vesec

(18.3.2023) Tým dospělých TJ Slovan Vesec B vybojoval v závěrečném turnaji konečné 2.místo! Semifinále) TJ Slovan Vesec B 5:3 Super Stars Most Finále) TJ Slovan Vesec B 2:6 BK TJ Baník Most Play-off oblastního přeboru dospělých se pod naším p

Přihlaste se na MČR vbadmintonu neslyšících!

0Badminton Tento nejrychlejší raketový sport získává stále více na oblibě, protože je snadno dostupný. Vždyť badmintonové haly najdete snad v každém městě. Navíc ho mohou hrát i úplní začátečníci, protože pravidla jsou jednoduchá a hra vás za chvilku pohl

Výsledky MČR vbadmintonu neslyšících

0Konání turnaje Celorepublikové mistrovství v badmintonu neslyšících se poprvé v historii konalo v badmintonové hale ve Zlíně, který leží na východě Moravy. Pořadatelem byl z pověření Českého deaflympijského výboru sportovní klub TJ Slovan neslyšících Zlí