Devátá německá GP pro Márqueze, opět skvělý Kornfeil, Bou vyhrál i s pětkama

Tento víkend nebyl tak nabitý vrcholnými událostmi, nepočítáme-li fimále fotbalového MS, ale GP Německa kousek od našich hranic se mimořádně povedla.

Kornfeil v Rakousku vystřízlivěl, Salač dojel na bednu

Týden po brněnské velké ceně se závodilo o nejcennější světové tituly vedle v Rakousku, kde se dostal z našich jezdců nejvýš Filip Salač v Rookies Cupu. Ve Stříbře hájil své postavení úspěšně Martin Michek a ve Švédsku vyhrál velk

Kornfeil na bedně!

Od roku 2007, kdy dojel v Brně třetí Lukáš Pešek, jsme po dlouhých 11 let čekali, až zase bude stát Čech při Grand Prix na stupních vítězů

Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí

Ve Velké ceně Nizozemí předvedl Jakub Kornfeil obdivuhodný výkon, za který byl nakonec odměněn pódiovým umístěním. Jenže ve hře bylo mnohem víc.

Tucson vyhrál cenu novinářů AAA v kategorii malých SUV vozů

Hyundai Tucson zvítězil v prestižní anketě Top Vehicle Picks 2016 vyhlašované americkou automobilovou asociací (AAA). Kompaktní SUV model Hyundai Tucson udělal výrazný dojem na motoristické novináře ze Spojených států a získa

Šimon Bělík se opět dostává do vedení mini-série českých talentů

Po osmém turnaji mini-série TTSTAR YOUNG se do čela žebříčku opět dostává mladý nadějný hráč Šimon Bělík. Ze skupiny (kterou vyhrál Tomáš Koldas), postoupil do play-off z druhého místa. Po obrovské a napínavé semifinálové bitvě s velmi dobře hrajícím Jaku