Den M - finále

Den M - finále Finále soutěžě Den M je za námi. Vítěze jednotlivých okruhů již známe. Literární okruh - Natálie Doležalová 2. C Časopis a propagace oboru - Veronola Veletová, Jiří Pospíšil, Igor Sokyrko 1. C Fotoreportáž a videoreportáž - Terka Pecková, Sabina Šléglová 3. C Blahopřejeme Dík patří i moderátorům Dominikovi Dobrovolnému a Zuzce Málkové.

Holky jsou jedničky

Házenkářky naší školy navázaly na své úspěchy před dvěma lety a opět postoupily do krajského finále středních škol, ve kterém jednoznačně zvítězily. Dne 22. 11. se zúčastní kvalifikace na republikové finále.

Finále soutěže sFablabem prosinec 2023

Přinášíme opět dobrou zprávu z finále letošního Fablabu. I tentokrát naši žáci obhájili jednu z cen, cenu mentorky soutěže. Cenu získali za letošní projekt ekologický odkapávač na nádobí.  Žákům školy děkujeme za skvělou prezentaci i umístění!

Náš žák v republikovém finále soutěže v německém jazyce Jugend debattiert international

Čtyři nejlepší debatanti z České republiky předvedli v celorepublikovém finále rétorické soutěže napínavou debatu. Měli 24 minut na to, aby v debatě na téma: „Má Česká republika souhlasit s roční kvótou přijímání uprchlíků, pokud EU převezme náklady?“ pře

Kvalifikace na republikové finále v házené v Rožnově pod Radhoštěm

V kvalifikaci na republikové finále v házené dívek jsme obsadili 2. místo a nepodařilo se nám postoupit na závěrečný turnaj do Mostu přes velmi těžkého soupeře ze Zlína. Holky prohrály po náročném boji 15:21. Členky našeho reprezentačního týmu byly Eva Ku

Soutěž v anglické konverzaci už zná své letošní vítězky

Finále soutěže v anglické konverzaci proběhlo v letošním školním roce ve středu 6. prosince 2017. Z jednačtyřiceti žáků, kteří se na začátku listopadu zúčastnili prvního kola, postoupilo na základě výsledku poslechu dvanáct nejlepších do finále. Během pří