Český tým prošel základní skupinou neporažen

V posledním zápase základní skupiny nás čekalo Polsko, tým, jehož většinu hráčů dobře známe, a který jsme před čtyřmi lety na minulém MS snadno porazili. Letos tomu mohlo být jinak, lidově řečeno, slezli jsme hrobníkovi s lopaty.

2.rakouská liga – 3.kolo

V sobotu 13.1.2024 bylo odehráno 3.kolo B skupiny rakouské ligy, ve kterém nastupuje nadějný český výběr, který v Linci vybojoval dvě výhry a v základní části obsazuje 1.místo. Tím si zajišťuje postup do kvalifikačního kola mezi A a B skupinou. LoFric Dol

Senzační úspěch pro český bowling

Český bowling slaví jeden z největších úspěchů ve své historii. Bowler Jaroslav Lorenc vybojoval na Světových hrách v americkém Birminghamu stříbrnou medaili. Skvěle prošel celým turnajem a jen ve finále nestačil na profesionála z Austrálie.

Půlnoční vlak

Půlnoční vlak složil a otextoval český hudebník a textař, jeden ze zakladatelů české country, Jiří George Fallada.Jiří Fallada stál u zrodu vůbec prvních českých country skupina a písní. Prošel několika českými country skupinami. Již v roce 1949 založil

Rallye Český Krumlov 2015

Až poslední rychlostní zkouška rozhodla o letošním vítězi 43. Rallye Český Krumlov. Za deště uštědřil Jan Kopecký porážku Václavu Pechovi rozdílem 15.3 vteřiny a mohl se tak radovat z prvenství. Třetí místo si z Krumlova odváží Pavel Valoušek. >> R

Volejbalový šampionát se rychle blíží.

Za méně než 100 dní odstartuje v Ostravě Mistrovství Evropy ve volejbalu mužů (CEV EuroVolley 2021 Men). Evropská volejbalová špička se sjede nejenom do České republiky, ale i do Polska, Estonska a Finska, kde bude od 1. do 19. září bojovat o mistrovský t