Bajza vyběhl bronz na Mistrovství ČR v půlmaratónu, Gerych šestý

Náš mladý  a nadějný běžec Jakub Bajza se opět dostává do formy. Po sedmiměsíční přestávce zaviněné únavovou zlomeninou nohy vyhrál nejprve před týdnem v traťovém rekordu Veřovskou desítku a v sobotu se postavil v Pardubicích na start Mistrovství České republiky v půlmaratónu, jež se konalo v rámci Vinařského půlmaratónu . V něm vyběhl bronz a další náš běžec David Gerych obsadil pěkné 6. místo.

AK Kroměříž má bronz z PMEZ v půlmaratonu!

V neděli 30.října se uskutečnil 25. ročník Poháru mistrů Evropských zemí v půlmaratonu. Naši běžci se na tento podnik nominovali po osmé v řadě a v rámci Poháru mistrů jako takového, šlo již o celkem 19. účast (8 kros -8 půlmaraton -3 dráha). Do Portugals

MČR v půlmaratónu - Bajza v osobním rekordu stříbrný, Kreisinger bronzový

V sobotu 14. dubna se v Pardubicích běžel tradiční Vinařský půlmaratón, v rámci něhož se uskutečnilo i Mistrovství České republiky. Tohoto běžeckého svátku, na kterém pravidelně sklízíme vavříny, se zúčastnila i početná skupina našich běžců. Největší favo

Na MČR v běhu na 10000m obsadili naši běžci první 4. místa-titul obhájil Kocourek, stříbro získal Homoláč a bronz Kreisinger

Již potřetí za sebou se konalo  Mistrovství České republiky v běhu na 10000m odděleně od dráhového šampionátu. Po Bílině a Hradci Králové se letos mistrovství uskutečnilo v Domažlicích. Za náš klub se na start v kategorii mužů postavili celkem 4 elitní bě

MČR v půlmaratónu - Tomáš Navrátil vybojoval cené 5.místo!

V sobotu 15.4.. se běželo v Pardubicích Mistrovství České republiky v půlmaratónu mužů a žen. Nás běžec Tomáš Navrátil v něm obsadil pěkné a cenné 5 .místo v čase 1:10:36 hod.!