Alessia vede na juniorském mistrovství Evropy

Česká reprezentantka Alessia Palanti vede po prvních třech rozjížďkách mistrovství Evropy juniorů do 19 let v olympijské třídě ILCA 6 (Laser Radial)! Závod začal ve Splitu již v pondělí 28. 6., ale tři dny se nepodařilo odjet žádnou platnou rozjížďku. Až dnes se konečně závodilo a Alessia dvě jízdy vyhrála a jednou byla druhá. Vede tak s náskokem 7 bodů na druhou Italku Carlottu Rizzardi. Třetí je zatím Ruska Alexandra Lukoyanová.

Alessia Palanti vyhrála juniorské mistrovství Evropy

Česká reprezentantka Alessia Palanti to dokázala! Vyhrála mistrovství Evropy juniorů do 19 let v olympijské třídě ILCA 6 (Laser Radial)!

Dramatické mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a ILCA 7

Ondřej Teplý, Viktor Teplý, Mikuláš Vaszi, Jiří Himmel, Klára Himmelová a Alessia Palanti startovali na mistrovství Evropy třídy ILCA 6 a 7 v italské Andoře.

Alessia Palanti, nová naděje českého olympijského jachtingu

Česká republika má juniorskou mistryni Evropy do 17 let ve třídě Laser Radial. Závod se jel od v červenci v Athénách. Na nejvyšším stupínku juniorského mistrovství Evropy třídy Laser Radial do 17 let stála sympatická dívka zahalená do české vlajky. „Kdo j

Úspěchy Českého juniorského windsurfingového týmu

Český juniorský winsdsurfingový tým se musel na první listopadový týden rozdělit na dvě poloviny – mladší závodili na mistrovství světa třídy Techno 293 na Kypru, starší na juniorském mistrovství Evropy třídy iQFoil. Opět vezou medaili a k tomu další umís

Jan Černý vstupuje do juniorského mistrovství světa JWRC

Jan Černý, jeden z nejtalentovanějších rally závodníků v České republice, udělá další krok ve své bohaté kariéře – 3. až 6. dubna nastoupí na start Portugalské rally, která je součástí mistrovství světa. Jan pojede v juniorské kategorii JWRC. Světový šamp