20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA

Jubilejní 20. ročník odložené Pálavské regaty se konal 10.–12. září na Nových Mlýnech v malebném prostředí pod Pálavou. Závod se jel jako Mistrovství České republiky olympijské třídy ILCA 6 a jako Pohár České republiky tříd ILCA 7, Finn a Evropa.

PÁLAVSKÁ REGATA 2019

Čím byla letošní Pálavská charakteristická? Určitě počasím. Zatímco v předchozích letech byly koloritem regaty teploty sahající k 30 C, letos to byla pravá mikulášská Pálavská. A to hlavně poslední den závodu, kdy byly teploty hluboko pod 10 C, k tomu Uhl

Jakub Halouzka potřetí v řadě mistrem ČR ve třídě Laser Radial

Na Nových Mlýnech se od 6. do 8. května jela tradiční M.B. Keramika Pálavská regata, které se letos zúčastnilo 128 závodníků jednoposádkových lodních tříd. Pro všechny třídy šlo o tradiční mezinárodní závod s kvalitním dobrým obsazením zařazený do Poháru

Olympionička Veronika Fenclová závodila na Nových Mlýnech

Tradiční jarní M.B.Keramika Pálavská regata – největší závod olympijských tříd na našem území – se odjela během prodlouženého víkendu 28.–30. 4. na Nových Mlýnech. Pro třídu Laser Radial byla mezinárodním mistrovstvím České republiky s pěknou účastí 44 lo

Veronika Fenclová bude poprvé po mateřské dovolené závodit

Tradiční jarní M.B.Keramika Pálavská regata – největší závod olympijských tříd na našem území – se pojede během prodlouženého víkendu 28.–30. 4. na Nových Mlýnech. Pro třídu Laser Radial bude opět mezinárodním mistrovstvím České republiky, třídy Laser Sta

Poslední velká jachtařská regata před olympiádou

Největší německá regata skončila v neděli 26. června medailovými rozjížďkami olympijských tříd. V poslední velké regatě před olympiádou se do finále probojoval pouze Ondřej Teplý ve třídě Finn. Bohužel ve finálové jízdě zaznamenal předčasný start, takže s