Akční letenky - JAKnaLetenky.cz

Tipy na nejlevnější letenky. Denně nová várka akčních letenek s odletem z Prahy, Brna, Ostravy a letišť v okolí České republiky. Akční zájezdy, levné ubytování.

projít na web

Mauricius z Prahy s Turkish Airlines je tady! Chyť poslední místa za 13 590 Kč

Máme parádní tip pro všechny milovníky bělostných pláží, [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Mauricius z Prahy s Turkish Airlines je tady! Chyť poslední místa za 13 590 Kč se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Akční Srí Lanka z Prahy s Turkish Airlines za 14 490 Kč. Zavazadlo v ceně

Nekonečné pláže, čajové plantáže, dechberoucí památky, skvělé podmínky [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Akční Srí Lanka z Prahy s Turkish Airlines za 14 490 Kč. Zavazadlo v ceně se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Objev Keňu s letenkami Turkish Airlines. Mombasa z Vídně nyní za 12 990 Kč

Jestli je tvým snem vidět tzv. velkou pětku [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Objev Keňu s letenkami Turkish Airlines. Mombasa z Vídně nyní za 12 990 Kč se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Akční Sardinie! Letenky z Norimberku nyní seženeš od 1 193 Kč

Protože akčních letenek není nikdy dost, máme pro [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Akční Sardinie! Letenky z Norimberku nyní seženeš od 1 193 Kč se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Cancún jěště tuhle sezónu s letenkami z Vídně za 12 490 Kč

Za bělostnými plážemi mexického Cancúnu se nyní můžeš [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Cancún jěště tuhle sezónu s letenkami z Vídně za 12 490 Kč se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Zažij Bangkok s letenkami z Mnichova za 11 990 Kč. Termíny i na konec 2023

Bangkok je místem, které se nedá popsat, musíš [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Zažij Bangkok s letenkami z Mnichova za 11 990 Kč. Termíny i na konec 2023 se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Hurá na safari! Vydej se z Vídně do Tanzanie s letenkami za 12 990 Kč

Láká tě Tanzanie? Potom nepřehlédni parádní letenky z [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Hurá na safari! Vydej se z Vídně do Tanzanie s letenkami za 12 990 Kč se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Poznej slunné Algarve. Z Prahy do Fara letíš za 3 690 Kč. K dispozici spousta termínů

Dnes pro tebe máme portugalský tip. Namiř si [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Poznej slunné Algarve. Z Prahy do Fara letíš za 3 690 Kč. K dispozici spousta termínů se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Jarní výlet k Jadranu? Vydej se z Prahy do Rimini od 1 335 Kč

Rimini je přímořským městem a oblíbeným plážovým letoviskem. [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Jarní výlet k Jadranu? Vydej se z Prahy do Rimini od 1 335 Kč se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek

Vydej se prozkoumat Azurové pobřeží. Z Vídně nyní od 1 161 Kč

Protože akčních letenek není nikdy dost, máme pro [] ©JAKnaLetenky.cz. Článek Vydej se prozkoumat Azurové pobřeží. Z Vídně nyní od 1 161 Kč se nejdříve objevil na JAKnaLetenky.cz.

projít na článek