Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Kompletní tenisové informace - zprávy, live výsledky tenisu, žebříčky a archivní výsledky z ATP a WTA. Soutěže a sázkařské tipy na tenis.

projít na web

Češi v akci, úterý 7. 2. Plíšková, Krejčíková a Bouzková se představí v Abú Zabí, Nosková a Vondroušová v Linci

Karolína Plíšková, Barbora Krejčíková a Marie Bouzková vstoupí do hlavní soutěže v Abú Zabí. Linda Nosková a Markéta Vondroušová odehrají první kolo v Linci. Na challengerech zahájí své působení Lukáš Rosol, Marek Gengel, Zdeněk Kolář a Vít Kopřiva. Další

Totální selhání! Přišli jsme o čtyři roky Davis Cupu, zlobil se Mahut

Nicolas Mahut slavil v roce 2017 se svými krajany triumf v nejprestižnější týmové soutěži, ale v následujících letech důvod k radosti neměl. Podle 41letého francouzského veterána totiž spolupráce ITF s investiční skupinou Kosmos a následná revoluční změna

Nosková je poprvé členkou Top 50, Lehečka si opět vylepšil své maximum

Linda Nosková se po čtvrtfinálové účasti v Lyonu premiérově posunula do nejlepší padesátky světového hodnocení, kterou momentálně uzavírá. Na novém maximu je i Jiří Lehečka, jenž byl hlavním strůjcem víkendového vítězství nad Portugalskem a postupu českýc

Lehečka: Jedny z nejtěžších podmínek na adaptaci. Teď nesmíme usnout na vavřínech

Necelé dva týdny od životního průniku do čtvrtfinále Australian Open se stal Jiří Lehečka hrdinou i během víkendové kvalifikace Davisova poháru proti Portugalsku. Rodák z Mladé Boleslavi pomohl Česku dvěma body k výhře 3-1 a postupu do finálové fáze. Po r

Navrátil: Kluci ukázali příslib do budoucna. Finále? Nechceme být do počtu

Kapitán českého daviscupového týmu Jaroslav Navrátil ocenil vynikající výkon svých svěřenců v kvalifikaci o finálový turnaj v Portugalsku. Zvítězila zkušenost a i když se hrálo na antuce, kluci ukázali přislib do budoucna. Potvrdit jeho slova mohou Češi u

Češi v akci, pondělí 6. 2. Svrčina skončil na challengeru v prvním kole

Dalibor Svrčina skončil na challengeru na Tenerife hned v prvním kole po porážce s nasazeným Britem Penistonem. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.

Češi postoupili na finálový turnaj Davis Cupu! Po nezdaru ve čtyřhře rozhodl Lehečka

DAVIS CUP - Čeští tenisté po dvou letech postoupili do skupinové fáze finálového turnaje Davis Cupu. Kvalifikační duel na antuce v portugalské Maie vyhráli 3-1 na zápasy, vítězný bod dnes zařídil ve formě hrající Jiří Lehečka v souboji týmových jedniček s

Parksová v Lyonu slaví první triumf. Ve finále skolila i Garciaovou

WTA LYON - Alycia Parksová v Lyonu dotáhla svůj životní turnaj až na samotný vrchol. 22letá Američanka, která si na okruhu WTA zahrála jediné čtvrtfinále, ve finále porazila 7-6 7-5 domácí světovou pětku a vítězku loňského Turnaje mistryň Caroline Garciao

Lin Zhu poprvé vyhrála turnaj WTA. Životní formu v titul přetavila v Thajsku

WTA HUA HIN - Lin Zhu proměnila svou životní formu v premiérový triumf na turnaji WTA. 29letá Číňanka slaví v thajském Hua Hin, kde ve svém prvním finále porazila 6-4 6-4 Ukrajinku Lesju Curenkovou.

Hladový Macháč na tiskovce spořádal čokoládu. Na neděli budu připravený, ujistil

Na kurtu strávil skoro tři hodiny, a když poté dorazil Tomáš Macháč mezi novináře, spořádal na tiskové konferenci celou čokoládu. Dvaadvacetiletý rodák z Berouna zajistil českému týmu po prvním dni kvalifikace Davis Cupu vedení nad Portugalskem 2:0 na záp