Republikové finále SŠ ve florbalu – Subtera Cup

Dne 24.3.2022 se opět po dvouleté pauze konalo Republikové finále ve florbalu SŠ – Subtera Cup 2022 a mezi osmi nejlepšími týmy středních škol západní části nechyběla ani „florbalová škola“ VOŠ a SPŠE Plzeň. Účast si tým postupně vybojoval v okresním a krajském kole. Prvním úkolem bylo vybojovat postup do čtvrtfinále ve čtyřčlenné skupině, kde jsme postupně remizovali s týmem Liberce, prohráli s gymnáziem z Prahy a vyhráli na říčanským florbalovým týmem. Třetí místo ve skupině nám zajistilo účast ve čtvrtfinále. Tam jsme sehráli západočeské derby se „zdrávkou“ z Karlových Varů. Poprvé v turnaji se zápas musel rozhodnout v nájezdech. Po skvělém výkonu gólmana Filipa „Beryho“ Berana jsme postoupili do semifinále. Bohužel nájezdů se nemohl zúčastnit brankář soupeře z důvodu zranění těsně před koncem utkání. Přejeme samozřejmě brzké uzdravení. Další náš zápas, který dospěl do nájezdů bylo semifinále s vítězem naší skupiny a velkým favoritem turnaje – týmem Říčan. Tentokrát se k parádnímu výkonu Beryho přidali i exekutoři nájezdů a tak se nám relativně v „pohodě“ otevřeli dveře do vysněného finále. Ve finále na nás opět čekali žáci pražského gymnázia Postupická a stejně jako ve skupině byl tým s několika extraligovými hráči nad naše síly. Druhé místo je pro náš mladý tým velký úspěch a příslib do dalších let. Třešničkou na závěr turnaje bylo zařazení dvou našich hráčů – Ondřej Sihelského a Jirky Varty do All stars turnaje. Mgr. Pavel Anderle The post Republikové finále SŠ ve florbalu – Subtera Cup appeared first on VOŠ a SPŠE Plzeň.

Krajské kolo Subtera Cup 2023

Dne 27.1.2023 se uskutečnilo krajské kolo celostátního florbalového turnaje Subtera Cup. V hale Lokomotiva se sešlo celkem 7 týmů, které postoupily z okresních kol. Jako tradičně samozřejmě nechyběl ani tým VOŠ a SPŠE Plzeň. Po odehrání základní skupiny,

Kvalifikace na republikové finále v házené v Rožnově pod Radhoštěm

V kvalifikaci na republikové finále v házené dívek jsme obsadili 2. místo a nepodařilo se nám postoupit na závěrečný turnaj do Mostu přes velmi těžkého soupeře ze Zlína. Holky prohrály po náročném boji 15:21. Členky našeho reprezentačního týmu byly Eva Ku

Holky jsou jedničky

Házenkářky naší školy navázaly na své úspěchy před dvěma lety a opět postoupily do krajského finále středních škol, ve kterém jednoznačně zvítězily. Dne 22. 11. se zúčastní kvalifikace na republikové finále.

Máme skvělé házenkářky!

V úterý 15. 3. 2016 se konalo ve sportovní hale v Polance krajské kolo O pohár ministryně školství v házené dívek nižšího stupně gymnázií a záladních škol. Ve velké konkurenci naše házenkářky opět nezaváhaly a stejně jako v okresním kole zvítězily. Soupeř

Den M - finále

Den M - finále Finále soutěžě Den M je za námi. Vítěze jednotlivých okruhů již známe. Literární okruh - Natálie Doležalová 2. C Časopis a propagace oboru - Veronola Veletová, Jiří Pospíšil, Igor Sokyrko 1. C Fotoreportáž a videoreportáž - Terka Peckov